GİRİŞ YAP

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

  • TRABZON OFİS - HAVALİMANI

    PELİTLİ MAH. PELİTLİ VATAN CD. N:6 ORTAHİSAR TRABZON TRABZON
  • +90 462 334 2832

  • Ofisimiz 24 saat çalışmaktadır

Trabzon Havalimanı araç kiralama olarak çalışan firmamız, Karadeniz’in cenneti Trabzon’a gelen misafirlerini ağırlayan Trabzon Havalimanı’nda hizmet veren bir firmadır. Trabzon Havalimanı gerek Gürcistan ve Rusya geçişleri, gerek tarihi geziler ve gerekse de iş seyahatleri için olsun her gün yerli ve yabancı yüzlerce kişiyi ağırlamaktadır. Firmamız kişilerin seyahatlerini sorunsuz geçirmesi için çalışan ve kişilerin kendilerini sanki yaşadıkları şehirdeymiş gibi hissetmesini sağlayan kapsamlı ve kurumsal bir araç kiralama firmasıdır.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Şartları

Firmamız her geçen gün artan hizmet kalitesini müşterileri ile buluşturmaktadır. Lüks, kaliteli, konforlu ve son model araçları kiralayarak, kişilerin en iyi şekilde seyahat etmesini sağlayan firmamızda, kişilerin arzına ve bütçesine göre çeşitli araçlar ve bu araçların dahil olduğu sınıflar bulunmaktadır. Firmamız araçlarını sınıflandırmış ve kişilerin bütçesine, kaç yıldır ehliyet sahibi olduğuna ve kaç yaşında olduğuna göre kiralamaya başlamıştır.

Firmamızın yaptığı bu belirlemenin sebebi hem kişilerin, hem de kurumumuzun haklarını korumaktır. Firmamızın belirlediği şartlara göre, araçlar ekonomik, orta, üst ve premium olarak 4 sınıfa ayrılır. Ekonomik sınıf araçları kiralayacak kişilerde aranan şartların başında, kişinin 21 yaşında olması ve en az 2 yıllık sürücü belgesine sahip olması gelmektedir. Orta sınıf araçları kiralayacak kişilerin en az 23 yaşında olması ve en az 3 yıllık sürücü belgesine sahip olması gerekir. Üst sınıf araçları kiralamak isteyen kişilerin en az 28 yaşında olması ve en az 5 yıllık sürücü belgesine sahip olma zorunluluğu bulunmaktadır. Premium araçlarda ise üst sınıflarda belirlenmiş yaş şartı değişmemekte, fakat sürücü belgesi sınırı olarak 7 yıl aranmaktadır.

Firmamız müşterilerin mağduriyetinin engellenmesi ve kurumumuzun haklarının korunması amacıyla, araçları kiralamak isteyen kişilere bazı güvence paketleri sunmaktadır.

Trabzon Havalimanı araç kiralama olarak firmamızın belirlediği bazı km sınırlamaları bulunmaktadır. Bu sınırlamalar orta ve üst sınıf için günlük 400 km, aylık 4000 km olarak belirlenmiştir. Premium araçlar için ise günlük 300 km, aylık 3000 km olarak belirleme yapılmıştır. Kişiler bu limitleri doldurdukları takdirde, kiralama ücreti otomatik olarak son bulacaktır.

Firmamız bebek koltuğu ve navigasyon cihazı gibi ürünler için ek ücret talep etmektedir. Kişilerin bu gibi malzemelere ihtiyacı varsa, bunu mutlaka önceden bildirmeleri ve ödemesini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.             

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Avantajları

Trabzon Havalimanı araç kiralama olarak firmamız, araç kiralama konusunda müşterilerine çeşitli avantajlar sunmaktadır. Özellikle online ödemelerde geçerli olan avantajlarımız, kişilerin en kaliteli araçları en uygun fiyata kiralamalarına yardımcı olarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Pahalı olan havalimanlarında, uygun fiyata hizmet vererek kişilerin tatil kalitesini arttıran firmamızdan, online araç kiralamak çok kolaydır.

Firmamız online araç kiralama hizmetlerinde yüzde 25 indirim sağlamaktadır. Teslim noktasında ödenecek olan tutarın, yüzde 75’ini online ödemelerde temin eden firmamızın sağladığı bu fırsatı herhangi bir rakibi sağlamaktadır ve bu lüks araçların bile, ekonomik araçlara denk fiyatlara kiralanmasına yardımcı olmaktadır.

Firmamız internet müşterilerine özel olarak, Avec Money imkanı sağlamıştır. Her kiralama başına belirli miktarda ödeme yapılan Avec Money sayesinde, kişiler isterlerse bir sonraki kiralamalarında indirim kazanabilir. Firmamızın verdiği bu hizmet online ödemelere esas olup, kişilerin yalnızca kendileri için yaptığı kiralamalarda geçerlidir. 1 money fiyatı 1 TL olarak belirlenmiştir.

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız