GİRİŞ YAP

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

  • İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

    Sanayi Mh., 34906 Pendik İstanbul
  • +90 216 398 2832

  • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama olarak, İstanbul’da daha çok yurtdışı uçuşlarını gerçekleştirmek isteyen kişilerin tercih ettiği Sabiha Gökçen Havalimanı’nda araç kiralama hizmeti vererek müşterilerimizin konforlu ve rahat ulaşımlar yapmasını sağlamakta ve onların alıştıkları düzenden kopmamalarına yardımcı olmaktayız. Kurumumuz Sabiha Gökçen Havalimanı içerisinde yer alan bir kurumdur ve her gün milyonlarca yolcunun ağırlandığı havalimanında yoğun bir hizmet vermektedir.

İstanbul kalabalık yapısı ve her yıl ağırladığı milyonlarca ziyaretçisi nedeniyle kalabalık bir şehirdir. Bu nedenle gelen ziyaretçilerin otobüs kullanarak ulaşım sağlaması, onları rahatsız edecektir. Kalabalık ve çoğu zaman klimasız otobüsler, özellikle yaz aylarında daha gelir gelmez insanı bıktırabilir. Kişiler ister gezi için gelmiş olsunlar, isterlerse de iş için, seyahatlerinin sorunsuz geçmesi için mutlaka kiralık bir araca ihtiyaç duyarlar.

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama olarak firmamız, müşterilerini en avantajlı paketler ile buluşturarak araç kiralama hizmeti vermektedir. Firmamızın müşterileri aldıkları hizmetten memnun kalmakta ve düzenli olarak firmamızı tercih etmektedir. Sunduğumuz online indirimler kişileri web sitemiz üzerinden kiralama yapmaya yöneltir. Araç kiralama firmaları arasında, internet sitesi üzerinden hizmet veren sayılı firmalardan biri olarak sağladığımız kolaylık, müşterilerimize iyi gelmektedir. Havalimanında sıkışık kuyruklarda sıra beklemek yerine, internet sitemizden daha büyük avantajlarla kiralama işlemi gerçekleştirilebilir. Hem bu durum, yoğunluktan dolayı kiralanacak araç kalmaması sorununu de çözecek, kişilerin mağdur olmasını engelleyecektir.

Kişilerin araç kiralamak amacıyla müracaat ettikleri kurumumuza, mutlaka TC kimlik numaralı bir kimlik belgesi, sürücü belgesi ve eğer yabancı uyrukluysa mutlaka pasaportu ile birlikte gelmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda firmamız kiralama hizmeti vermemektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama Şartları

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama olarak, müşterilerimizin İstanbul içinde bulunan yoğun trafikte güvenle seyahat etmelerini sağlamak, can ve mal kaybına engel olmak ve kurum olarak doğabilecek bazı sorunlara karşı önlem alarak kendimizi korumak amacıyla oluşturduğumuz bir takım şartlarımız bulunmaktadır. Bu şartlara uymayan ve bu şartların bulunduğu sözleşmeyi imzalamayan kişilere araç kiralama hizmeti kesinlikle verilmemektedir.

Firmamız araçlarını üst, orta, lüks ve ekonomik olarak 4’e ayırmıştır. Bu ayrımın sebebi, hem kişilerin kendi bütçesine ve arzına göre araçlara sahip olmasını sağlamak, hem de ehliyet sınırı yetmeyen kişilere üst sınıftan araç kiralama gerçekleştirmeyerek, hem kişilerin can sağlığını korumak, hem de araçlara gelebilecek olası sorunların oluşmasından kaçınmaktadır. Firmamız araçları kiralamak için sınıfa göre bazı şartlar aramaktadır.

Örneğin bir kişi ekonomik sınıftan araç kiralamak istiyorsa, bu kişinin en az 21 yaşında ve en az 2 yıllık ehliyete sahip olması gerekmektedir. Orta sınıf için yaş sınırı 23, ehliyet sınırı 3 olarak belirlenmiştir. Üst ve premium sınıflar için belirlenen yaş sınırı 28’dir. Ehliyet sınırı ise üst sınıflar için 5, premium sınıflar için 7 olarak belirlenmiştir. Bunun dışında yaşı ve ehliyeti tutmadığı halde bir üst sınıftan araç kiralamak isteyen kişiler genç sürücü paketinden yararlanabilir. Fakat bu paketin de belirli bazı şartları bulunmaktadır ve kişi bu şartları yerine getirmediği takdirde, araç kiralama hizmeti alamayacaktır.

Firmamız çeşitli güvenceler ile araçlarını güven altında tutmuştur. Bu güvenceler kiracıların hatasız oldukları durumlarda, maddi zarardan kurtulmalarını sağlamaktadır. Örneğin bir kazanın gerçekleşmesi durumunda, kiracı alkol kullanmamış, trafik kurallarına uymuş, hız sınırını aşmamış ve herhangi başka bir hata yapmamış ise, güvence sayesinde maddi zarardan muaf tutulacaktır. Bunun gibi çeşitli güvence paketleri ile hem müşterinin, hem de firmanın hakları korunmuştur. Fakat bazı güvence paketleri ücrete tabi değildir. Kişi bu paketleri ekstra satın almak zorunda kalabilir. Ve ayrıca ne kadar güvence paketi almış olursa olsun, bazı şartları yerine getirmediği takdirde, bu paketlerden yararlanamayacaktır.

Son olarak kişinin aldığı güvence paketlerinden yararlanabilmesi için, mutlaka aracı kendinin sürüyor olması gerekmektedir. Aracı süren kişi belirtilmeyen biri ise, kişi aldığı tüm güvence paketlerinin devre dışı kalacağını sözleşmenin başında reddetmiş sayılacaktır. Aracı birden fazla kişi kullanacaksa, bu kurumumuza önceden bildirilmelidir. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra ek bir ödeme alınacak ve güvence paketleri sorun durumunda geçerli sayılacaktır. Kişilerin kendi yaşadığı zararın üzerine, bir de maddi kayıp yaşamamaları için bu maddelere dikkat etmeleri önemlidir.

Kişiler eğer aracın içerisinde bebek koltuğu ve navigasyon cihazı gibi ek malzemeler istiyorlarsa, bunu önceden belirtip ücretini ödemelilerdir.

Firmamız ekonomik ve orta sınıflar için km sınırını 400 km günlük, 4000 km aylık olarak belirlemiştir. Premium ve üst sınıflar için bu limit günlük 300 km, aylık 3000 km’dir. Bu limitler aşıldığı takdirde kiralama otomatik olarak son bulacaktır. Kişiler kiralama işlemini devam ettirmek istiyorlarsa, bunun için arabanın sınıfına göre ek ücret ödemek zorunda kalacaklardır. Ödenecek tutar her 100 km üzerinden belirlenmekte ve tutar 100 km için oldukça cüzi tutulmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama olarak firmamız, kiralama süresini en az 24 saat olarak belirlemiştir. 3 saati aşan gecikmelerde ise, kişiler tam gün ücreti ödemek zorunda kalacaklardır. 

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız