GİRİŞ YAP

İzmir Araç Kiralama - Avec Car Rentals

Türkiyemizin illerinden biri olan İzmir en kalabalık üçüncü ilimizdir. Özellikle Mayıs- Haziran- Temmuz- Ağustos ve Eylül aylarında en sık yerli ve yabancı turistleri çekmektedir. İzmirde doyasıya gezmek için mutlaka araç kiralamak gerekir. İzmir Araç Kiralama için en güvenilir şirketlerden biri olan Avec Car Rentals her zaman yanınızdadır.

İzmirde Gezilecek Yerler

İzmir Araç Kiralama

 

Gezilmesi ve görülmesi gereken yerler bir hayli fazla olunca insan arabasına atlayıp tüm bölgeyi daha kısa sürede ve konforlu bir şekilde dolaşarak görmek istiyor. Özellikle aileniz ile birlikte gidiyorsanız bu harika bir fikir olacaktır. Mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri İzmir'in sembolü olan İzmir Saat Kulesi 1901 yılında inşaa edilmiştir. Konak ilçesinde yer alan İzmir Konak Meydanı da Saat kulesinin bulunduğu noktadır. Özellikle yaz aylarında İzmir halkının yürüyüş yaptığı ve gezmekten keyif aldığı meydanlardan biridir. Roma ve Bizans dönemine ait kalıntıların bulunduğu yerlerden biri olan Kadifekaleyi mutlaka görmelisiniz.

Tarihi güzelliklerin yanı sıra İzmirde hayvanları görmek ziyaret etmek isterseniz İzmir Doğal Yaşam Parkına gitmenizi tavsiye ederiz. 125 tür hayvan ve 1.500 tane hayvanın bulunduğu parkta çocuklarınız ile birlikte bir çok çeşit hayvan görerek güzel bir gün geçirebilirsiniz. İzmirde gezilecek yerlerden biri de Hisar Cami ve Konak Yalı Camidir. Müzeleri gezmek isteyenler için İzmir Arkeoloji Müzesini, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, İzmir Etnografya Müzesi ve Atatürk Müzesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 1952 yılında açılmış olan İzmi Resim Heykel Müzesi ve Galerisini gezebilirsiniz.

 

İzmir Araç Kiralama

Doğal güzellikleri görmek isteyenleri özellikle yaz sezonunda görülmesi gereken Nebiler Şelalesine davet ediyoruz. İzmir'in tarihi ve doğal güzellikleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de Gölcük Yaylasıdır. Ödemiş İlçesinde yer alan Gölcük yaylasını mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Çeşme Ilıcalarına uğramadan olmaz. Alaçatı da İzmir de görülmesi gereken sörf sporunun yapıldığı denizin keyfini çıkarabileceğiniz güzel plajlara sahip yerlerden biridir.

İzmirde Nerede Yemek Yenir ?

 

İzmir'in meşhur yiyeceklerinden biri olan Boyoz nerede yenir merak ediyorsanız sizler için araştırdık. Boyoz mayasız bir hamur çeşididir. En iyi Tarihi Alsancak Dostlar Fırınında yiyebilirsiniz. İzmir'e has Ege yemeklerinin tadına bakmak isterseniz en iyi Kemeraltı Bizim Lokantada yiyebilirsiniz.

Kokoreç yemek için Kokoreççi Asım Ustaya uğrayabilirsiniz. Farklı bir tat arayanlar için İzmirde uzak doğu sandviçleri yemek isterseni Snakk Street Food isimli mekanı öneririz.

İzmir'e gitmişken kumru yemeden dönmek olmaz. En iyi kumruyu Kumrucu Hikmette yiyebilirsiniz. Ben oranın kumrusunu beğenmedim başka kumrucu denemek istiyorum derseniz bir başka yer olarak Balçovada yer alan Kumrucu Şevkiyi önerebiliriz.

İzmir Araç Kiralama

İzmir Gece Hayatı

 

İzmirde gece hayatı bir başkadır. Gidebileceğiz yerlerden bir kaçını sizler için araştırdık. İşte o gece klüpleri; Club En Velo, Secret Club, Sayanora, Sardunya's, Broadway Night Klup ve Meyhane Alsancak.

·  İzmir Avec Car Rentals Ofis Bilgileri

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI Dokuz Eylül Mh., 35425 Gaziemir / İzmir

·  +90 232 531 28 32

·  info@aveccarrentals.com

 

Adresler

Kumrucu Şevki :Bahçelerarası Mahallesi, Mithat Paşa Cad. 233/A, 35330 Balçova/İzmir

Kumrucu Hikmet: Alaçatı Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, No 10, Çeşme, İzmir

Snakk Street Food: 6418 sk.no:141 yalı mahallesi karşıyaka, 35550 Karşıyaka/İzmir

Kokoreççi Asım Usta: Burak Reis Cad No:194, 35500 Çamdibi/İzmir

Kemeraltı Bizim Lokanta: 911 Sok. No:4, Kemeralti, Izmir

Tarihi Alsancak Dostlar Fırını: Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:120, 35220 Konak/İzmir

Club En Velo: Alsancak Mahallesi, Şair Eşref Bulv. No:92, 35220 Konak/İzmir

Secret Club: Alsancak Mahallesi, 1460. Sk., 35220 Konak/İzmir

Sayanora: Etiler Mahallesi, Mürselpaşa Blv. No:6/A, 35240 Konak/İzmir

Sardunya's: Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:12, 35220 Konak/İzmir

Broadway Night Klup: Etiler Mahallesi, 1268. Sk. No:6, 35240 Konak/İzmir

Meyhane Alsancak:  Alsancak Mahallesi, 1448. Cumbalı Sk 18/B, 35220 Konak/İzmir

 

E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız