GİRİŞ YAP

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

 • İSTANBUL HAVALİMANI

  Tayakadın Mahallesi, Terminal Caddesi No:1, 34283 Arnavutköy İstanbul
 • + 90 212 244 2832

 • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

İstanbul Havalimanı araç kiralama olarak, şubemizi yeni açılan havalimanına yakışır biçimde yeni açmış bulunmakta ve müşterilerimize hizmet vermeye başlamış durumdayız. İstanbul havalimanı, Türkiye’nin en yoğun havalimanıdır ve her gün milyonlarca yolcu indirip bindirmektedir. Dakika bir tane uçak kalkan veya inen böylesine gelişmiş ve geniş olan havalimanında, firmamız hizmet vermekte ve kişilerin seyahatlerini sorunsuz geçirmelerine yardımcı olmaktadır.

İstanbul’un her yerinden İstanbul havalimanına otobüs ve havabüs kalksa da, tüm bu ulaşım araçları çok kalabalık olmakta ve özellikle İstanbul’a yeni gelenleri büyük sıkıntıya sokmaktadır. Oysa firmamız kişilerin alıştığı konforun eksilmesini engellemekte ve onların en iyi hizmeti almasını sağlamaktadır.

İstanbul Havalimanı araç kiralama firmamız en lüks, en kaliteli, en konforlu ve en rahat araçları ile müşterilerini ağırlamakta ve yeni açılan şubeye özel indirimlerde bulunmaktadır.

Her gün milyonlarca yolcunun ağırlandığı İstanbul havalimanında, uzun araç kiralama kuyrukları beklemek ve yer kalmaması dolayısıyla sorun yaşamak gibi problemlerden kurtulmak amacıyla ürettiğimiz çözümlerimiz, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmamız internet sitesi olan gelişmiş bir firmadır ve araç kiralama işlemlerinin tamamı internetten kolayca halledilmektedir. İsteyen kişiler ön bilgilendirme formlarını da doldurup, firmamızı arayarak rezervasyon yaptırabilir. Bu sayede hem sıra beklemeye hem de mağdur olmaya gerek kalmayacaktır.

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Şartları

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama şirketi olarak, kişilerin güvenle seyahat etmesini sağlamak amacıyla sunduğumuz bazı belirli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar hem araçları güvenle teslim almak, hem de kişilerin can sağlığını korumak amacıyla oluşturulmuş şartlardır.

 • Firmamız araçlarını lüks, üst, orta ve ekonomik olarak 4 sınıfta toplamış, her biri için ayrı şartlar koymuştur. Örneğin lüks araçları kiralamak isteyen kişilerin en az 28 yaşında olması ve en az 7 yıllık ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Üst sınıfta yaş sınırı aynıdır fakat ehliyet sınırı 5 yıla düşmektedir. Orta sınıf araçları kiralamak isteyen kişilerin en az 23 yaşında olmaları ve en az 3 yıllık ehliyetinin olması gerekmektedir. Ekonomi sınıfına ait araçları kiralayacak olan kişilerin ise, en az 21 yaşında olması ve en az 2 yıllık ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Firmamızın araçları bu şekilde ayırma sebeplerinden bir tanesi, araçların güvenliğini sağlamak iken, bir tanesi de kişilerin bütçelerine göre araç kiralamalarını sağlamaktır. Yaşı ve ehliyet sınırı tutmayan kişiler, genç sürücü paketinden yararlanabilmektedir.
 • Kiracıların araçları teslim aldıkları gibi teslim etmeleri gerekir. İçerisinden kaybolan eşyalardan firmamız sorumlu değildir. Bunun haricinde belirlediğimiz bazı güvence paketleri bulunmaktadır. Bu paketler bir nevi sigortadır ve kişiler bu paketleri önceden alırlarsa, araçta meydana gelebilecek durumlardan en az şekilde mağdur olacaklardır. Kişilerin bu paketlerden yararlanabilmesi için, aracı sürerken alkolsüz olması, hız sınırını aşmaması ve trafik kurallarının tamamına uymuş olması gerekmektedir. Aksi durumlarda zarardan kiracı sorumlu tutulacaktır.
 • Aracı kullanacak kişilerin firmamıza mutlaka bildirilmesi gerekir. Aracı birden çok kişi kullanacağı halde, bir kişi kullanacakmış gibi sözleşme imzalamak, araçta meydana gelebilecek sorunların tamamının alıcının üzerine yüklenmesine neden olacaktır. Çünkü kasko bu sorunla ilgilenmemektedir. Bu nedenle kullanacak kişiler firmamıza bildirilmeli ve ek ücret ödemesi karşılığında sözleşmeye dahil edilmelidir.
 • Kişilerin araç kiralamak için turist ise pasaport, Türk ise kimlikleri ve sürücü belgeleri ile firmamıza müracaat etmesi gerekir. Eğer internetten veya telefondan yapılmış bir rezervasyon varsa, rezervasyon esnasında bu belgeler bildirilmeli ve araç teslim sırasında da mutlaka firmamıza verilmelidir. Aksi takdirde araç kiralamak mümkün değildir.
 • Araç kiralama süresi en az 24 saat olarak belirlenmiştir. Eğer gecikme 3 saatten fazlaysa, kişi ücretin tamamını ödeyecektir.
 • Firmamıza ait ekonomik ve üst grup araçlar için belirlenmiş olan km sınırı günlük 400, aylık 4000’dir. Premium araçlar için ise günlük 300 km, aylık 3000 km olarak belirlenmiştir. Km sınırının aşılması durumunda, firmamız kiralama işlemini sonlandıracaktır ve günün gelmesine gerek kalmayacaktır. Kişiler araçları kiralamaya devam etmek isterlerse 100 km için araç tipine göre ücretlendirme alınacaktır.
 • Firmamız kiracıların arzu ettikleri adresten araçlarını almaktadır. Ve bunun için kiracıların tek yön ücreti ödemeleri gerekmektedir.

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Avantajları

Firmamız birçok açıdan çeşitli hizmetler sunarak kiracılara avantajlı teklifler vermektedir. Kişilerin lüks araçlarda ulaşım sağlamalarını, seyahatlerini konforlu bir şekilde geçirmelerini sağlayan firmamız, bu işlemler için oldukça uygun fiyatlar talep etmektedir.

İstanbul Havalimanı araç kiralama olarak, İstanbul içi tek yön ücreti tahsil etmeyen firmamız, internet üzerinden yapılan ödemelerde yüzde 25 indirim imkanını müşterileri ile paylaşır. Bunun dışında yine online kiralamalar için Avec Money imkanı sunmakta ve bu hizmet ile kişiler kiralama başına money biriktirme şansı bulmaktadır. Kişi isterse money’leri bir dahaki araç kiralamasında indirim kazanmak amacıyla kullanabilir, isterse de biriktirip ücretsiz kiralama kazanabilir. 1 money 1 TL olarak belirlenmiştir. Başkasının adına araç kiralayan kişiler bu hizmetten faydalanamayacaklarından dolayı, sitede herkesin kendine ait bir hesabının bulunması gerekir.

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız