GİRİŞ YAP

İstanbul Araç Kiralama - Avec Car Rentals

İstanbul araç kiralama özellikle şehir dışından gelen ziyaretçilerin bir hayli işine yarayan bir hizmettir. Kişiler şehir dışından geldikleri zaman, alışık oldukları düzene geri dönmek ve o düzeni daimi etmek isterler. Yapacakları tatil veya herhangi bir iş görüşmesi olabilir. Fakat bu seyahat sırasında olabilecek en iyi yerde konaklamaları ve en iyi araçları kiralayarak konforlu bir seyahat geçirmeleri gerekir.

İstanbul Türkiye’nin kalabalık ve en sosyal şehridir. Sınıf farkının en çok hissedildiği yerlerden biri olan İstanbul’da, toplu taşıma kullanmak alışık olmayan kişiler için epey zordur. Bunun sebebi çok fazla toplu taşıma çeşidi olmasına rağmen, hiçbirinin hiçbir zaman boş olmaması ve her zaman karışıklık yaratmasıdır. Kliması olmayan otobüsler, olsa da çalıştırmayan şoförler ve aracın içerisinde bulan kalabalık, özellikle kalabalık bir şehirden gelmeyen ve yaşadığı şehirde yalnızca araba ile seyahat eden kişileri bir hayli rahatsız eder.

İstanbul araç kiralama olarak verdiğimiz hizmet, diğer rakiplerimiz arasında verilen en iyi hizmettir. Konforlu araçlarımız herhangi bir arıza vermeyen ve alındığında sıfır alınmış araçlardır. Kişinin arzına ve bütçesine göre araba tercihi yapılabildiği gibi, kiracıların haklarını da güvence altına almaktadır.

Firmamız İstanbul içerisinde hizmet veren gelişmiş bir firmadır. Kiralanan araçlarımız son derece modern dizayn edilmiştir. Her kiralama işleminden sonra temizliği yapılmakta ve kişileri memnun etmektedir.

İstanbul Araç Kiralama Şartları

İstanbul araç kiralama olarak verdiğimiz hizmetin sağlıksız olmaması ve sorun oluşmaması için belirlediğimiz bazı şartlar bulunmaktadır.

Şubemizde kişinin arzına göre çeşitli araçlar bulunmaktadır. Kişi arzına ve bütçesine göre araç seçimi yapabilir. Firmamız herkesin araç kiralayabilmesi için oluşturduğu dört tür grup ile hizmet vermektedir. Bu gruplar ekonomik, orta, premium ve üst olarak belirlenmiştir.

Araç kiralamak için belirlediğimiz şartlarımız şu şekilde sıralanabilir:

  • Ekonomik grup araçlar için İstanbul araç kiralama: Kişilerin en az 21 yaşında olması ve en az iki yıllık ehliyetinin olması gerekmektedir.
  • Orta grup araçlar için İstanbul araç kiralama: Kişilerin en az 23 yaşında olmaları ve en az 3 yıllık sürücü belgelerinin olması gerekmektedir.
  • Üst grup araçlar için İstanbul araç kiralama: Kişilerin en az 28 yaşında olmaları ve en az 5 yıllık sürücü belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.
  • Premium grup araçlar için İstanbul araç kiralama: Kişilerin en az 28 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 7 yıllık sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Kişiler bunun dışında bir üst gruptaki aracı kiralamak isterlerse, genç sürücü paketinden yararlanarak firmamızın belirlediği bazı güvenceleri alabilir. Bu sayede istedikleri aracı kiralamaları mümkün olacaktır. Fakat bunun haricinde, yukarıdaki şartları barındırmayan hiç kimseye araç kiralama hizmeti verilmemektedir.

Bunun haricinde kişilerin araç kiralama işlemini sorunsuz atlatabilmeleri için, ehliyetleri, kimlikleri veya pasaportları ile şubeye başvurmaları veya internetten yaptıkları rezervasyonlarda bu belgeleri kurumumuza ulaştırmaları  gerekmektedir. Aksi takdirde araç kiralama işlemi gerçekleştirmeleri mümkün olmadığı gibi, acil işleri bulunuyorsa da kişisel sorunlar yaşayacakları bir gerçektir.  

Araç kiralama süresi en az 24 saat olarak belirlenmiştir. Daha altında herhangi bir süre yoktur. Fakat kişi 24 saat dolmadan aracı getirebilir. Yine de 24 saatlik bir ödeme yapacağını unutmamalı ve aracın süresi geçtiği halde getirmemesi durumunda ek ödeme yapmasının gerekliliği unutulmamalıdır.

İstanbul Araç Kiralama Fiyatları

İstanbul araç kiralama fiyatlarımız, aracın grubuna göre değişiklik göstermektedir. Ekonomi gruplarımız daha uygun, orta gruplarımız biraz daha yüksek, üst gruplarımız orta üst ve premium gruplarımız en yüksek fiyatlara sahiptir. Fiyatlarımıza hasar sorumluluk ve hırsızlık güvencesi dahildir. Bunun haricinde tüm fiyatlarımıza yüzde 18 KDV de dahildir.

İstanbul araç kiralama olarak fiyatlarımıza akaryakıt, ferdi kaza güvencesi, ihtiyari mali mesuliyet güvencesi, tek yön ücreti, bebek koltuğu ücreti, navigasyon cihazı ücreti, ek sürücü ücreti, köprü ve otoyol geçiş cihaz-kart ücreti dahil değildir. Tüm bunlar ayrı olarak hesaplanmaktadır. Aracı birden fazla kişi kullanacaksa, bunun için de ek ücret ödenmesi gerekmektedir.

Geciken araç ücretleri ayrı olarak temin edilir.

İstanbul Avec Car Rentals Ofis Bilgileri

İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI İÇ HATLAR Yeşilköy Mahallesi 34149 Bakırköy / İstanbul

+90 212 531 28 32

info@aveccarrentals.com

İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI DIŞ HATLAR Yeşilköy Mahallesi 34149 Bakırköy / İstanbul

+90 212 532 28 32

info@aveccarrentals.com

Adresler

Cachi Lokanta Bar :Adahan İstanbul, AsmalımescitMahallesi, General Yazgan Sokak, No 14, Beyoğlu, İstanbul

Kız Kulesi Restaurant: Kız Kulesi, Salacak Mahallesi, Üsküdar, İstanbul

Lokma: Rumelihisarı Mah. Yahya Kemal Cad. No:18, Rumelihisarı/İstanbul – Avrupa

Narlı Gurme: Rıhtım Cad.Katotopark altı 1/1 Karaköy

Nalia Karadeniz Mutfağı: Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad. No:103 Bostancı-İstanbul

Borsam Taşfırın:  Güneşlibahçe Sok. No: 26/A Kadıköy

Hamdi Restaurat: Rüstem Paşa Mh., Kalçin Sk No:17, Fatih

Reina: Ortaköy Mh., Muallim Naci Cd. No:44, 34347 Beşiktaş/İstanbul

Tektekçi Beyoğlu:Tomtom Mah., Açara Sok. No:5, 34433 Beyoğlu/İstanbul

Narid Jazz Club: Bereketzade Mh., Galata Kulesi Sk. No:8, 34421 Beyoğlu/İstanbul

Pub Crawl İstanbul: The tower Pub , Bereketzade Mahallesi, Galata Kulesi Sokak No:1 D:No 4, 34421 Beyoğlu/İstanbul

Albüm:Ortaköy Mh., Muallim Naci Cd. No:71, 34347 Beşiktaş/İstanbul

 

Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız