GİRİŞ YAP

Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama

 • ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI

  Balıkhisar Mh., Özal Bulvarı, Akyurt / Ankara
 • +90 312 398 24 88

 • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

Esenboğa Havalimanı araç kiralama olarak firmamız, Ankara Esenboğa’da hizmet veren gelişmiş bir araç kiralama firmasıdır. Firmamız her gün milyonlarca yolcu ağırlayan havalimanlarından bir tanesi olan Esenboğa’da hizmet vermekte ve kişilerin en lüks şekilde ulaşım sağlamasına yardımcı olmaktadır. Ankara Türkiye’nin başkentidir ve her gün milyonlarca önemli insanı, gerek iş görüşmeleri, gerek resmi görüşmeler ve gerekse de elçilikler vasıtasıyla ağırlamaktadır. Kişilerin şehre uzak olan Esenboğa’dan, şehir merkezine ulaşmaları için toplu taşıma kullanmak yerine özel araçlarıyla konforlu bir ulaşım yapmalarını sağlayan firmamız, oldukça yoğun çalışan bir firmadır.

Kurumumuzdan araç kiralamak isteyen kişiler, havalimanında sıra beklememek ve işlemlerini hızlı bir şekilde hallederek mağdur olmaktan kurtulmak için, kiralama işlemlerini internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilme imkanına sahiplerdir. Firmamız web sitesi üzerinden çeşitli avantajlar sunarak, kişilerin en iyi hizmeti en uygun fiyata almasını sağlayan gelişmiş bir firmadır. Kişilerin havalimanında oluşacak trafiklerden kurtulmasını sağladıkları gibi, araç kalmaması durumunda oluşabilecek mağduriyetleri de engellemektedir.

Kurumumuz araç kiralama hizmeti vermek için, kişilerden TC kimlik numaralı kimlik belgesi, sürücü belgesi ve eğer kiralayacak kişi turistse pasaport istemekte, bu belgeleri karşılamayan kişilere kesinlikle araç kiralamamaktadır. İnternet üzerinden yapılan kiralamalarda da, bu belgeler tarafımıza iletilmekte ve ancak o şekilde kiralama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Esenboğa Havalimanı araç kiralama olarak firmamız, araçlarını premium, üst, orta ve ekonomik olarak 4 sınıfa ayırmış ve bu şekilde kişilerin kendi bütçelerine en çok uyan aracı seçmelerini sağlamıştır. Ayrıca her grup için farklı bir ehliyet ve yaş sınırı isteyen firmamız, kişilerin yaş sınırının ve ehliyet yaşının yetmediği araçları kiralamasını hem onların sağlığı, hem de kurumumuzun hakları dolayısıyla engellemiştir. Kişilerin kurumumuzdan hizmet alması için aşağıdaki şartları yerine getirmesi gerekir:

 • Ekonomik sınıf araç kiralayacak kişiler: Mutlaka 21 yaşını doldurmuş olmalı ve en az 2 yıllık sürücü belgesine sahip olmalıdır.
 • Orta sınıf araç kiralayacak kişiler: Mutlaka 23 yaşını doldurmuş olmalı ve en az 3 yıllık sürücü belgesine sahip olmalıdır.
 • Üst sınıf araç kiralayacak kişiler: Mutlaka 28 yaşını doldurmuş olmalı ve en az 5 yıllık sürücü belgesine sahip olmalıdır.
 • Premium sınıf araç kiralayacak kişiler: Mutlaka 28 yaşını doldurmuş olmalı ve en az 7 yıllık sürücü belgesine sahip olmalıdır.

Firmamız bunlar dışında, araç kiraladığı kişiye belirli güvence paketleri sunarak, onların kaza gibi sorunların oluşması durumunda mağdur olmasını engellemektedir. Bu paketler kişilerin üzerinde sorumluluğu ve maddi yükü azaltan paketlerdir. Eğer arabayı birden çok kişi kullanacaksa, bu mutlaka kurumumuza bildirilmeli ve kullanacak diğer kişinin yaşı ve ehliyeti de kontrol edilerek, ek ücret karşılığında onay verilmelidir.

Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama Avantajları

Esenboğa havalimanı araç kiralama olarak firmamız, müşterilerine çeşitli avantajlar sunmaktadır. Firmamız en lüks, en konforlu, en rahat ve en kaliteli araçları en uygun fiyata kiralayan firmalardan bir tanesidir. Hele ki online kiralamalarda, ciddi indirimler sağlamakta ve kişilerin kiralama işlemini en uygun şekilde tamamlamalarını sağlamaktadır.

Firmamızın sağladığı avantajlardan bir tanesi, online kiralamalarda teslim anında ödemeye göre yüzde 25 indirim sağlamasıdır. Kişilerin hem sıra beklememek adına, hem de araç kalmamasından mağdur olmamak adına online araç kiralamaları zaten tavsiye edilir. Ve bu kiralama internet üzerinden gerçekleşirse, işte o zaman bir de maddi indirim kazanacaklar ve oldukça uygun bir fiyata araç kiralamış olacaklardır.

Firmamız bu avantajın yanı sıra, yine online kiralamalar için oluşturduğu Avec Money hizmetini sağlar. Bu hizmet kapsamında, kişiler her kiraladıkları araç başına money kazanırlar. 1 money 1 TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra, başkasının adına kiralama hizmeti alan kişiler bu moneylerden yararlanamaz. Herkesin kendi hesabının olması şarttır.

Kişiler kazandıkları moneyleri, isterlerse bir dahaki kiralamada indirim olarak kullanma hakkına sahiptir. Bu belirleme kişinin kendisine kalmıştır ve istediği zamana kadar kullanma hakkı vardır.

Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Firmamız en avantajlı teklifler ile müşterilerini buluşturan, pahalı havalimanlarında pahalı araç kiralama hizmeti veren firmaların aksine müşterilerini düşünen gelişmiş ve kurumsal bir firmadır. Firmamızın belirlediği ücretlere tabi olan bazı şeyler bulunurken, bazı şeyler de bu ücrete tabi değildir.

 • Bebek koltuğu, navigasyon, akaryakıt gibi şeyler firmamızın belirlediği ücrete tabi değildir. Bebek koltuğu ve navigasyon cihazını temin etmek isteyen kişiler, bunu firmamıza önceden bildirmeli ve ek ücret ödeyerek kullanmalıdır. Bunun haricinde akaryakıt ödemelerinin tamamı kişilere kalmıştır.
 • Firmamız güvence bedellerinin bazılarını kendi karşılamakta, bazılarını karşılamamaktadır. Ek güvence bedeli almak isteyen kişiler, bunun için ek ödeme yapmak zorunda kalacaktır.
 • Firmamız orta ve üst araçlar için günlük 400, aylık 4000; premium araçlar için günlük 300, aylık 3000 km sınırı belirlemiştir. Bu sınırlamayı aşan kiracıların, kiralama işlemi ay sonuna kalmadan durdurulacaktır. Kiralama işlemini devam ettirmek isteyen kişilerin, aracın sınıfına göre 100 km başına ek ücret ödeyerek kiralama işlemini devam ettirmeleri gerekmektedir.

Esenboğa Havalimanı araç kiralama olarak firmamız, son derece kaliteli hizmet vermekte ve uygun fiyatlar ile müşterilerini buluşturarak, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmamız her müşterinin kendi bütçesine göre kiralama yapmasına yardımcı olmakta olan kaliteli bir firmadır.

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız