GİRİŞ YAP

Muğla Dalaman Havalimanı Araç Kiralama

 • DALAMAN OFİS - HAVALİMANI

  EGE MAHALLESİ KAHRAMAN SOKAK 2/D DALAMAN/MUĞLA MUĞLA
 • +90 549 348 28 32

 • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır

Dalaman Havalimanı araç kiralama hizmetleri olarak hizmet verdiğimiz Dalaman; Her mevsimde farklı deneyimler yaşayabileceğiniz, gezdikçe gezmek isteyeceğiniz, Türkiye’nin gözde tatil yerlerinden biridir. Muğla’da bulunmasının yanı sıra pek çok güzel şehir ve tatil beldesine kardeş şekilde konumlanmıştır. Doğasıyla bütünleşmiş yapısı ile sadece yaz turizminde değil, kış mevsimlerinde de insanlar için uygun bir kaçamak noktasıdır. Plajları, yürüyüş yolları, merkezi ile her yerinde hayat olan Dalaman Havalimanına indiğinizde ise sizleri Avec Car Rentals olarak bekliyor olacağız. Araç kiralama ile kendi rotanızı oluşturup özgürce gezebilmeniz için güvenilir, konforlu ve bütçenize uygun imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama İmkanlarımız

Dalaman Havalimanı araç kiralama hizmetleri Avec Car Rentals bünyesinde pek çok model ve markada, her bütçeye ve seçime özel araç bulunmaktadır. Bütün araçlarımız hijyenik, sürüşü sorunsuz, bakımları tam bir şekilde sizlerle yolculuğa çıkmak için hazır bekliyor olacaktır. İnternet sitemizden de inceleyebileceğiniz üzere, araç filomuz dört farklı kategoriye ayrılmış olup sundukları imkânlar ve kullanım şartları farklı olarak belirlenmiştir. Ekonomik, orta sınıf, lüks sınıf ve premium araç kategorileri arasından araçlarımızı inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Araç kiralama işlemini, dilerseniz Dalaman Havalimanı’nın hemen çıkışında bulunan Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri ofisimizde, dilerseniz de sizlere birçok imkân sunan internet sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Araç kiralama işleminin yanı sıra,

 • Bebek / Çocuk Koltuğu
 • Navigasyon
 • İlave km paketi
 • Ek sürücü hizmeti
 • Mobil WiFi

hizmetlerini seçerek yolculuğunuzu özelleştirebilirsiniz.

Avec Car Rentals ile Araç Kiralamanın Avantajları

Bahsettiğimiz üzere Dalaman, her mevsimde doğanın farklı renklerini ve dokularını görebileceğiniz bir yer. Bununla beraber tarihi kentlere yakınlığı, farklı tatil beldelerinin hemen yanında oluşu ile yollara düştüğümüzde, kendimizi bulacağımız şekilde konumlanmış. Hem merkezde, hem doğada ilerlemek için ise toplu taşıma kullanmak ise zamanınızın çoğunun yolda geçmesine sebep olabilir. Dilediğiniz kategoride seçeceğiniz araçlarımız ve imkânlarımızla yolculuğunuzu daha keyifli ve verimli hale getirebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri olarak, siz değerli yol arkadaşlarımızın konforu, güveni ve hizmet memnuniyetine değer veriyoruz. Bu nedenle internetten yapacağınız araç kiralama işlemlerinde Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri Avec Rentals'ın sizler için uygun kampanyaları var.

Avec Car Rentals internet sitemizden kendi adınıza açacağınız üyelik hesabı ile bizimle yolculuk yaptığınız süre boyunca Avec Money kazanıyorsunuz. Üstelik AvecMoney’lerinizi bir sonraki araç kiralama işleminizde indirim amacıyla kullanabilirsiniz. Money, 1 tl’ye karşılık geliyor.Aynı zamanda internet üzerinden yapacağınız bir araç kiralama işleminde, teslimde ödemeye göre bedeli %25 indirimli fiyatı ile ödüyorsunuz.

Hesabınızın güvenliği ve Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hizmetlerinin sunduğu hizmet standartlarının korunması için hesap üzerinden işlem yapma şartlarımız şu şekildedir:

Money’leriniz yalnızca sizin hesabınıza tanımlanabilir. Başka bir sürücü hesabı üzerinden yapacağınız araç kiralama işleminde kullanılamaz.

Hesabınıza Money tanımlanırken, tamamlanmış olan kiralama sözleşmeleriniz de dâhil edilmektedir. Yine sözleşmelerin üzerinde geçen ad ile hesabın uyumlu olması zorunludur.

Genel Kiralama Şartlarımız

Firmamız olarak Kiracı Kara Yolları Yönetmeliğine uygun olarak, araç kiralama sözleşmelerinde de bulunan şartlarımız vardır. Bu şartlar ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Aracı kullanacak olan kiracının seçtiği araba kategorisine göre bazı şartları sağlaması beklenmektedir.

 • Ekonomi sınıfında araçlar için 21 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyeti bulunan,
 • Orta sınıf araçlar için   23yaşını doldurmuş ve en az 3 yıllık ehliyet bulunan,
 • Lüks sınıf araçlar için 28yaşını doldurmuş ve en az 5 yıllık ehliyeti bulunan
 • Premium grup araçlar için de 28 yaşını doldurmuş ve 7 yıllık ehliyeti bulunan

kiracılar uygundur.

Araç kiralama işlemi günlük minimum 24 saat için, aylık ise minimum 30 gün için hesaplanır. Kiracının anlaşmadan erken getirmesi durumunda ücret sözleşmede belirlendiği gibi alınır. Kiracılar arabayı almadan önceki 24 saat içinde araç kiralama işlemini iptal etmek isterlerse, ücretsiz bir şekilde işlem sonlandırılır. Süre 24 saati geçmiş ise, bir günlük kira bedeli alınır.

Araç teslimi sırasında diğer yol arkadaşlarımızın da yol hizmetlerinin aynı standartlarda sağlanması için aracı aldığınız gibi teslim etmeniz beklenmektedir. Bunda teslim saati, yakıt deposu ve içeride unuttuğunuz eşyalarınız dâhildir.

3 saate kadar yapılan geç teslimlerde, 1 günlük kira bedelinin 1/3’ü hesaplanır; 3 saati geçen teslimlerde ise 1 günlük kira bedeli alınır. Bununla beraber teslimde yakıt deposunun alınan seviyeden az olması durumunda, eksik miktar ve miktarın %25 fazlası hizmet bedeli olarak hesaplanarak faturanıza yansır.

Farklı kategorilerdeki araçlarımızın teslimde kontrol edilecek kilometre sınırları:

 • Ekonomik ve Üst grup araçlarda günlük 400 km, aylık 4000 km,
 • Premium grup araçlarda ise günlük 300 km, aylık 3000 km’dir.

Kilometre sınırlarının aşılması durumunda aynı şekilde farklı kategorilere göre, farklı bedel hesaplamaları yapılmaktadır.

 • Ekonomi sınıfı ve Orta sınıf araçlarda aşılan her 100 km için 15 tl ve KDV bedeli
 • Lüks sınıf araçlarda aşılan her 100 km için 25 tl ve KDV bedeli
 • Premium sınıf araçlarda ise aşılan her 100 km için 50 tl e KDV bedeli alınmaktadır.

Aracı sözleşmenin beraber yapıldığı kiracı tarafından sürülmesi beklenmektedir. Bu şarta bağlı olarak eğer araçta bulunan başka biri de aracı kullanacaksa firmamıza sözleşme sırasında belirtilmelidir. Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hİzmetleri Avevecs Rentals ek ücret ile sunduğu sürücü hizmeti ile sözleşmenizde yer alacaktır. Aracın kiracıya tesliminden sonra gerçekleşen otoyol geçiş ücretleri, trafik kazaları, park ve araç çekme ücretleri kiracıdan tahsil edilecektir.

Avec Car Rentals Olarak Yola Çıkmaya Sabırsızlanıyoruz

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için belirlediğimiz imkân ve şartlar doğrultusunda biz, yolculuğa hazırız. Dalaman’dan başlayan yolculuğumuzun memnuniyetiniz ile beraber başka şubelerimiz ve şehirlerimizde devam etmesini dileriz.

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız