GİRİŞ YAP

Çanakkale Araç Kiralama - Avec Car Rentals

  • ÇANAKKALE OFİS

    Çanakkale Bursa Karayolu, 4.Km. Yeni Otogar Yanı 17100 Merkez / ÇANAKKALE
  • +90 286 440 25 25

  • Ofis Çalışma saatlerimiz ;  

  • Pazartesi – Cumartesi 09.00 – 18.00

  • Pazar: 11.00 – 17.00

Çanakkale araç kiralama firmamız olarak siz değerli müşterilerimize son derece kaliteli ve güvenli araç kiralama teklifleri sunuyoruz. Araç kiralamak isteyen müşterilerimizin ihtiyaç ve konforları dâhilinde uygun bütçe ve fiyatlarımız ile karşınızdayız. Müşterilerimiz kendileri için en uygun araçları seçerken kalite ve güvencenin farkına varacaklardır.

Tarihi, kültürel ve sosyal dokusu ile oldukça önemli bir merkez haline gelen Çanakkale ilimiz de hem yaz hem kış aylarında milyonlarca turist misafir olmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerimiz için araç kiralama fırsatı sunan firmamız, müşterilerimizin alıştığı rahatlığı ve kaliteyi kusursuzca sunacaktır. Araç kiralayan müşterilerimiz gereksiz yorgunluklardan arınıp harika bir tatil geçirmiş olacaklar.

Çanakkale araç kiralama hizmeti veren kaliteli ve güvenli bir firma olarak alanımızda en fazla tercih edilen kurum olma özelliğini taşımaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde araçları kişilere özel uygun bütçelerle kiralamaktadır.

Firmamız her araç kiralama sonunda araçlarının bakım ve temizliğini iç ve dış temizlik olarak yaptırır ve kiralayacak olan yeni müşterilerimize sağlıklı bir biçimde sunar. Araçlarımızda seyahat etmek müşterimiz için adeta konfor sağlayacak ve kendi araçlarını kullanır gibi hissedeceklerdir.

Çanakkale Araç Kiralama

Firmamız araç kiralayan müşterilerimizin can ve mal güvenliği açısından bir takım tedbirler almaktadır. Bu tedbirler tamamen müşterilerimizin haklarını korumak amaçlı oluşturulmuştur. Alınan önlemler sonucunda müşterilerimizin sağlığı ve maddi masrafları göz ününde tutulmuştur.

Firmamız araçlarını bütçe, kalite, konforlarına göre farklı bölümlere ayırmıştır.  Yapılan bu sınıflandırmalar sonucunda müşterilerimizin bütçe ve kalitesine uygun araçlar seçerek daha iyi seyahat etmeleri amaçlanmıştır. Yapılan bu sınıflandırılmada araçlarımız orta, ekonomik, üst ve Premium olark ayrılmıştır. Aynı zamanda bu sınıflandırmada araç kalitesi önem teşkil etmektedir.

Firmamız olarak araç kiralama saati en az 24 saat dilimi olup bu zaman diliminin farklı bir üst sınırı ise bulunmamaktadır. Aynı zaman güvence ve kalite açısından firmamız olarak düşük kredi notuna sahip olan kişilere araç kiralama hizmeti verememekteyiz. Bu karar firmamızın kendi haklarını koruma ve güvence altına almış olduğu bir karar özelliğini taşımaktadır.

Araç kiralayacak olan müşteriler trafik kurallarına önemle dikkat etmelidirler. Kural ihlali ve hız sınır limitini aşmamaları gerekmektedir. Kural ihlali yapmış olan veya hız sınır limitini aşan müşterilerimiz gelecek olan cezaları bizzat kendileri karşılayacaklardır.

Firmamız güvence ve garanti amaçlı meydana gelecek olan talihsiz kazalarda aracı kiralayan sürücünün kusurlu bulunmadığı ve kural ihlali yapmadığı gibi durumlarda trafik ücretleri ve kaza masraflarını kendisi karşılayacaktır.

Aracı birden fazla kişinin kullanımı gibi durumlarda bu konunun firmamıza bildirilmesi gerekmektedir. Bu durum aracı kiralayan müşterilerimizin can güvenliği ve kaza durumlarında sigorta sisteminden faydalanabilmesi açısından önemlidir. Aracı kullanacak kişiler ek ödeme yaptıktan sonra firmamız garanti kapsamına girmiş olacaklardır. Aksi takdirde firmamız meydana gelen kazanın masraflarından sorumlu tutulmayacaklardır.

Şartlarımız:

Çanakkale araç kiralama ekonomik araçlar için: Bu bölümde araç kiralayacak olan müşterilerimizin en az 21 yaşını doldurmuş olmaları gerekmekte ve ayrıca en az 2 yıllık sürücü belgesinin olması gerekmektedir.

Çanakkale araç kiralama orta araçlar için: Bu bölümde araç kiralayacak olan müşterilerimizin en az 23 yaşını doldurmuş olmaları gerekmekte ve ayrıca en az 3 yıllık sürücü belgesinin olması gerekmektedir.

Çanakkale araç kiralama üst araçlar için: Bu bölümde araç kiralayacak olan müşterilerimizin en az 28 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 5 yıllık sürücü belgesinin olması gerekmektedir.

Çanakkale araç kiralama Premium araçlar için: Bu bölümde araç kiralayacak olan müşterilerimizin en az 28 yaşını doldurmuş olması ve en az 7 yıllık sürücü belgesinin olması gerekmektedir.

Firmamız ayrıca bu koşullara sahip olmayan müşteriler için de farklı avantajlı paketler sunmaktadır. Bu paketlerden biri de genç sürücü paketidir. Yukarıda bulunan koşullara uymayan genç müşterilerimiz bu paketten yararlanarak araç kiralayabilirler. Fakat müşterilerin bu durumlarda garanti ve güvenceleri adına SDCW adlı sigortayı almaları gerekmektedir.

Çanakkale Araç Kiralama Fiyatları

Çanakkale araç kiralama fiyatları yukarıda belirtmiş olduğumuz koşullar ve sınıflandırdığımız araçlar grubundan hangi aracın seçileceğine göre farklılıklar göstermektedir. Bu koşullar haricinde firmamızda araç kiralama saati en az 24 saat zaman dilimi olarak belirlenmiş olup daha az süre kiralama yapmak isteyen müşterilerimizin de tam gün ücreti ödeme zorunluluğu bulundurulmuştur.

Firmamız araçların geciktiği durumlarda ilave ücret tahsil etmektedir. Fakat mağduriyet yaşanmaması adına firmamızın ek saat paketleri mevcuttur. Aracı kiralayan müşteri önceden durumu telefon ile bildirip ek saat paketleri alırsa oldukça az bir miktarla bu imkândan yararlanabilecektir.

Ek saat ücretlerimiz ise tam gün olan 24 saat ücretinin yüzde 30’u kadar kadardır. 1 ve 3 saat arası gecikmelerde ek saat paketlerimizden yararlanılabilir. 3 saati geçen gecikmelerde firmamız tam gün ücreti olan 24 saatlik ücreti tahsil edecektir.

Araç kiralama esnasında aracı kiralayan müşteriler araç içerisinde bulunan her şeyi tam olarak getirmelidirler. Aksi durumlarda masraflar firmamız tarafından karşılanmayacaktır.

Çanakkale Avec Car Rentals Ofis Bilgileri

ÇANAKKALE OFİS Çanakkale Bursa Karayolu, 4.Km. Yeni Otogar Yanı 17100 Merkez / ÇANAKKALE

+90 286 440 25 25

info@aveccarrentals.com

Adresler

Duvar Cafe Bar : Kemalpaşa Mahallesi Fetvane Sokak No:'3, Çanakkale 17100, Türkiye

Hayal Kahvesi : Saat Kulesi Meydanı No:6, Çanakkale, Türkiye

Filinta Plaj Restaurant :  Mıhlı Mevkii, Akgün Albayrak Caddesi No: 110, Küçükkuyu 17980, Türkiye Tel: 90 532 557 71 41

Cafe du Port at the Hotel Limanı : Yali Cad no.12, Çanakkale, Türkiye

Hangover Cafe Bar : Kayserili Ahmet Pasa Cad. 32/A, Çanakkale 17100, Türkiye

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız