GİRİŞ YAP

Edremit - Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Araç Kiralama

  • EDREMİT-BALIKESİR KOCA SEYİT HAVALİMANI

    Bostancı Mahallesi 10300 Edremit / BALIKESİR
  • +90 266 631 28 33

  • Ofisimiz 08.00 – 20.00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Balıkesir Havalimanı araç kiralama hizmetleri Avec Car Rentals olarak hizmet verdiğimiz , bir penceresini Marmara’ya, bir penceresini ise Ege Denizi’ne açmış olan Balıkesir şüphesiz görülmesi gerekilen illerimizden biridir. Bununla birlikte hem gezilecek yerleri çok, hem de yüz ölçümü olarak fazlasıyla geniştir. İşte tam olarak bu sebep ile Balıkesir Koca Seyit Havalimanına indiğinizde, sizleri Avec Car Rentals ofisi bekliyor olacaktır. Araç kiralama ile dilediğinizce gezebileceğiniz, işlerinizi hızlı şekilde halledebileceğiniz ve şehrin tadını özgürce çıkarmanız mümkündür. Firmamız sizlere bu deneyimi en uygun şekilde yaşatmak için konforlu araçları ve güvenli bir yolculuğu araç kiralama hizmeti ile sunmaktadır. Avec Car Rentals olarak bolca gezeceğiniz bu tatilde sizlerin yol arkadaşı olmaktan keyif duyacağız.

Balıkesir Havalimanı İçin Araç Kiralamanın Avantajları

Balıkesir, yüzölçümü olarak Türkiye’nin en büyük 12. şehridir. Bununla beraber bir yanda canlılığı ve farklı renkleri ile Marmara Denizi’ne, diğer bir yanda ise zeytin kokusu ve sıcakkanlı insanı ile Ege Denizi’ne bakmaktadır. Ayvalık, Erdek, Edremit gibi pek çok gezilmesi gerekilen ilçesi vardır. Kısa dönem için geldiğiniz bu güzel şehrimizde toplu taşıma araçları ile her yeri gezmek ne yazık ki mümkün değildir.  Kendinize ayırdığınız bu değerli dönemde ise araç kiralayarak yolda geçirdiğiniz zamanı hem kısaltacak hem de konforlu hale getireceksiniz. Bununla beraber kiraladığınız araç ile yol rotasını özgürce oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda kısa dönem için çıktığınız bu yolda ödeme koşulları sabit olduğu için bütçenizin dengesini bozmayacak, uygun fırsatlar ile Avec Car Rentals firmamız sizlerle olacaktır. Havalimanında başlayacak yolculuğunuzda sizlere en konforlu biçimde eşlik etmeyi amaçlamaktayız.

İmkânlarımız ve Koşullarımız

Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri Avec Car Rentals olarak her müşterimize yüksek standartta hizmet vermek amacımızdır. Bu standartlarımız dahilinde can sağlığını tehlikeye atmayan, hijyenik, bakımı tam, sürüşü sorunsuz bir araç kiralama deneyimi ortaya koyuyoruz. Söz konusu standartlarımızın gerçekleşmesi için bazı koşullarımız bulunmaktadır.

SUV, lüks sınıf araçlar, orta sınıf araçlar ve ekonomik araçlar kategorilerine ayırdığımız firma araçlarımız pek çok farklı marka ile sizlere en uygun hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri Firmamızın sunduğu bebek veya çocuk koltuğu, mobil wifi, navigasyon, ilave kilometre paketi gibi hizmetler ile yolculuğunuzu özelleştirebilirsiniz.

Araç kiralama için Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri Avec Car Rentals'ın koşulları ise kategorilere göre farklılık göstermektedir. Sürücünün ekonomi kategorisinde bulunan araçlar için 21 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık sürücü belgesi sahibi olması; orta sınıf araçlar için 23 yaşını doldurmuş ve en az 3 yıllık sürücü belgesi sahibi olması;lüks sınıf araçlarda 28 yaşını doldurmuş ve en az 5 yıllık sürücü belgesi sahibi olması; SUV araçlarda ise 28 yaşını doldurmuş ve 7 yıllık sürücü belgesi olması gerekmektedir. Aracı kullanacak olan her kişinin firmamız tarafına bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde araçta yaşanan herhangi bir sorun durumunda firmamız ile sağlanan sigorta bedeli karşılamayabilir.

Sizlerden beklentimiz, aracı aldığınız biçimde getirmenizdir. Yakıt deposunun seviyesi de bu koşullara dâhildir. Yakıt seviyesinin kiralandığı seviyeye göre eksik olması durumunda yakıt bedeli ve bedelin %25 fazlası hizmet bedeli olarak faturaya dâhil edilecektir.

Kiralanan araçların teslim süresi en az 24 saat, aylık kiralama süresi ise 30 gün üzerinden hesaplanacaktır. Kiracılarına anlaşma yapılırken belirlenen bu sürelerden daha erken teslim etmeleri halinde yine de getirilmesi beklenen gün veya saat üzerinden hesap yapılacaktır. Kiracıların belirlenen süreye göre 3 saate kadar olan geç teslimlerinde saat başına, günlük kira bedelinin 1/3’ü; 3 saatten fazla olan geç teslimlerde ise 1 günlük kira bedelinin tümü faturalandırılacaktır.

Araçlarımız için belirlenen kilometre limitleri ekonomik, orta ve lüks sınıf araç gruplarında günlük 400 km, aylık 4000 km; SUV araç gruplarında ise günlük 300 km, aylık 3000 km’dir. Aracın kilometre sınırını aşması durumunda araç kategorisine bağlı olarak fiyat farkı faturalandırılacaktır. Bu ücretlendirme, ekonomik ve orta grupta her 100 km için 15 TL ve KDV; lüks grupta her 100 km için 25 TL ve KDV; SUV grupta her 100 km için 50 TL ve KDV olarak belirlenmiştir.

Kiracı anlaşma süresini uzatmak istediği takdirde, aracın belirtilen tarihlerde müsait olması halinde faturaya o günler de eklenecek şekilde anlaşma uzatılabilir. Bununla beraber eğer kiralama saatine 24 saat kala iptal etmek istersiniz, ücretsiz şekilde iptal edilir. 24 saati geçmesi durumunda ise, 1 günlük kira ücreti alınır.

Avec Car Rentals Kampanyaları

Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri Avec Car Rentals sitesinden yapacağınız araç kiralama işlemleri ile bir sonraki araç kiralama işleminiz için sizlere keyifli avantajlar sunuyoruz. Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde araç kiralama başına Avec Money kazanacaksınız. Bu edindiğiniz kazancı, dilerseniz bir sonraki işleminizde bedelden indirim olarak kullanabilirsiniz. Kazandığınız her Avec Money’nin karşılığı 1 TL’dir. Aynı zamanda Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri Avec Car Rentals internet sitesi üzerinden yapacağınız online ödeme bedeli, Teslimde Ödeme bedeline göre %25 indirimli olarak hesaplanacaktır. Yani internet üzerinden tamamladığınız bir araç kiralama anlaşması size hem indirimli, hem de puan kazandıran bir fırsat sunmaktadır.

Avec Money’i ödemelerde kullanmak için öncelikle internet sitemiz üzerinden kendi adınıza bir hesap oluşturmanız gerekir. Avec Money’ler sadece sizin üzerinize ve sadece işlem yaptığınız hesap için kullanılabilir. Araç kiralama sözleşmeniz de bu hesap üzerinden yapılacağı için, imkânlar da bu sürücüye tanımlı olacaktır.

Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri

Avec Car Rentals olarak misyonumuz araç kiralama deneyiminde sizlere bahsettiğimiz imkânlar ve firmamızın sizler için olan hizmet standartlarını korumasını sağlayan koşullarımız ile en iyi yolculuk deneyimini sizlere sunmaktır. Bu nedenle çıkacağınız bir Balıkesir yolculuğundan sonra da sizi bırakmaya niyetimiz yok, Türkiye’nin pek çok şehrindeki şubelerimiz ile bu yola hep beraber çıkalım

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız